Audi A1: Dynamika a individualita

Kompaktní prémiové modely Audi A1 se u českých prodejců objeví na přelomu srpna a září, ale už od konce května je možné objednávat. Značka Audi tak rozšíří segment malých vozů o zcela novou dimenzi, která vyniká dynamikou, vysokou kvalitou, emocemi a individualitou. Veškeré přednosti značky jsou koncentrovány na délce necelých čtyř metrů – charakteristický design, nekompromisní kvalita a inovativní technika snižující spotřebu paliva.

Audi A1 je sportovní, výkonné a atraktivní. Tato novinka v segmentu malých vozů osloví lifestylově orientované mladé lidi žijící ve městech. Cena pro motorizaci 1.2 TFSI (63 kW) Attraction s manuální převodovkou činí 421 600 Kč s DPH, pro 1.4 TFSI (90 kW) Attraction se 7stupňovou převodovkou S tronic 537 700 Kč,a pro motorizaci 1.6 TDI (77 kW) Attraction s manuální převodovkou 495 500 Kč. Verze s motorem 1.2 TFSI se začne prodávat později.

Audi A1 osloví mladé řidiče, kteří žijí ve městech a hledají proto vozidlo koncipované do městského prostředí. Nejmenší Audi je v městských ulicích velmi obratné díky svým kompaktním rozměrům a nabízí přitom vysokou úroveň praktické využitelnosti v každodenním životě.

Interiér modelu A1 je velmi kvalitní a sportovní. Zákazníci si mohou mnoho detailů přizpůsobit svým individuálním představám a osobnímu vkusu. Nejmladší přírůstek do rodiny Audi dostal do vínku širokou škálu vysoce moderních technologií a jeho informační a zábavní systémy stanovují nová měřítka v tomto segmentu.

Podrobně si můžete prémiový model Audi A1 prohlédnout na stránkách Audi.cz  

Zdroj: tz Audi.cz

Autor článku Audi A1: Dynamika a individualita: převzatý článek 06.18.2010