Naomi Campbell - démon pneumatik

John Malkovich a Naomi Campbell v novém trháku od výrobce pneumatik Pirelli svádí boj dobra a zla na internetu. Díváme se zadarmo a Pirelli vzrůstá věhlas. Kdo by si kdy pomyslel, že výrobce pneumatik zajde v marketingu tak daleko?

Pirelli má svůj vlastní kalendář, který je znám svou výjimečností. Každoročně se tiskne jen několik tisíc kusů a na jeho stránkách se představují ty „nejšťavnatější“ světové celebrity.
Nyní společnost sáhla po výjimečném herci a výjimečné modelce, kteří tvoří hlavní role nového filmu The Call. Společnost najala nejlepší herce, nejlepší scénáristy a režiséra, aby dokázala poprvé na internetu představit film, který zaujme rozmazlené kinofily hollywoodského exportu.

Příběh se odehrává v Římě po setmění. John Malkovich zde hraje vatikánského exorcistu a půvabná Naomi Campbell velmi nebezpečného démona. Další velmi nezanedbatelnou roli zde hraje kamera, speciální efekty a atmosféra celého filmu, za nímž stojí režisér Antoine Fuqua.

Ovšem zde nemá cenu příliš dlouho hovořit. Adresa je jednoduchá a pokud máte přece jen trochu ucházející připojení k internetu a alespoň nějakou znalost některého ze světových jazyků, mrkněte na nový film, který nemá v historii kinematografie obdoby. Je totiž zdarma a kdekoliv na světě na každém počítači.

Když jsem si před zimou kupoval pneumatiky Pirelli, věděl jsem, že jsou kvalitní a výjimečné, ale že jsou namočené i v oboru filmu, to jsem netušil.

Film ke shlédnutí zde: http://www.pirellifilm.com/thefilm/home.jhtml

Foto: Pirelli

Autor článku Naomi Campbell - démon pneumatik: Jiří Juránek 04.04.2006