Nová Škoda Fabia Combi ScoutLine: Populární kombi v offroadovém stylu

Škoda rozšiřuje nabídku verzí ScoutLine. S počátkem roku 2016 se v nabídce objeví Škoda Fabia Combi ScoutLine, která bude bodovat nápadným outdoorovým vzhledem, výraznými plastovými kryty a stylovými koly z lehkých slitin. Třetí generace modelu Fabia si stále více získává srdce zákazníků.

Nová Škoda Fabia Combi ScoutLine: Populární kombi v offroadovém stylu

Škoda Fabia třetí generace ve verzi hatchback je na evropském trhu od listopadu 2014, nová ŠKODA Fabia Combi pak od ledna 2015. V průběhu letošního roku byly kromě toho představeny i atraktivní verze ŠKODA Fabia Monte Carlo a ŠKODA Fabia Combi Monte Carlo. S vozem Fabia Combi v provedení ScoutLine nyní přichází další výrazná modelová varianta.

Fabia Combi ScoutLine má ambici nadchnout svým dobrodružným laděním. Robustní vzhled podtrhují výrazné plastové nástavce předních a zadních nárazníků. Nové prvky jsou lakované matně černou strukturní barvou, integrované středové díly jsou lakované v odstínu stříbrná reflex. Prahy a podběhy jsou rovněž chráněny plastovými kryty, lakovanými černým strukturním lakem. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou také nalakovány stříbrným odstínem reflex. Robustní outdoorový vzhled doplňují mlhové světlomety a stříbrně lakovaný střešní nosič.

Škoda Fabia Combi ScoutLine přijede buď na šestnáctipalcových kolech z lehkých slitin v designu ‚Rock’ nebo na sedmnáctipalcových kolech z lehkých slitin v designu ‚Clubber’. Verze ScoutLine je k dispozici pro kompletní barevnou paletu modelu ŠKODA Fabia. Zájemce si může vybrat ze tří benzinových motorů (55 kW, 66 kW a 81 kW) a tří naftových agregátů (55 kW, 66 kW a 77 kW). Všechny motory plní emisní normu EU 6.

S provedením ScoutLine rozšiřuje značka Škoda svou nabídku v modelové řadě Fabia o výraznou variantu v outdoorovém stylu. Fabia Combi ScoutLine kromě toho disponuje také všemi přednostmi tohoto malého vozu. Kombinace moderního designu, inovativní techniky a vysoké funkčnosti je mezi motoristy oblíbená. Jak je pro vozy značky Škoda typické, přichází Fabia s velkorysou nabídkou prostoru – mimo jiné s největším zavazadlovým prostorem v celém segmentu – a s vysokou mírou praktičnosti, zahrnující až 17 ‚Simply Clever’-řešení.


Zdroj: tz

 

Autor článku Nová Škoda Fabia Combi ScoutLine: Populární kombi v offroadovém stylu: převzatý článek 10.16.2015