Nové Twingo: návrat k optimismu

Nový Renault Twingo, který byl uveden na trh v půlce prosince 2011, je prvním vozidlem, které představuje novou designovou identitu značky Renault.

Nové Twingo: návrat k optimismu

Díky některým integrovaným stylistickým prvkům, které budou určovat vzhled všech příštích Renaultů, dává nyní najevo svůj dynamický charakter, jenž stále zůstává v povaze Twinga. Nové Twingo se tak drží tradice mimořádně výrazné a zajímavé přední části vozidla.

Aby se zákazníci mohli více zapojit, nabízí nový Renault Twingo bohatou vnější i vnitřní personalizaci, která každému umožní, aby si vytvořil „své“ Twingo podle vlastního vkusu.

Nové Twingo je pro zákazníky vozidlem úsporným a zároveň šetrným k životnímu prostředí. Díky neustálému pokroku, kterého Renault dosahuje u pohonných jednotek a v oblasti aerodynamiky, se nové Twingo umísťuje mezi vozidly se spalovacím motorem na nejvyšších příčkách, pokud jde o nenáročnost a emise CO2.

Twingo dosahuje rekordních hodnot s kombinovanou spotřebou od 4,5 l/100 km a s emisemi CO2 105 g u benzínového motoru 1,2 16V.

Díky jedinečné modularitě a pověstnému pohodlí je nové Twingo stále více než kdy předtím referenčním bodem ve své kategorii. Se značkou Renault Sport je vždy připraveno na jízdu mimo město, a proto může Twingo R.S. na okruhu doprovázet ty nejsportovnější zákazníky.

Nové Twingo svou kvalitou koncepce, pečlivou výrobou v závodě Novo mesto ve Slovinsku a uznávanou spolehlivostí dokazuje, že je navrženo s cílem úspěšně splnit požadavky nejrůznějších zákazníků.

Video


Zdroj: tz Renault.cz

 

Autor článku Nové Twingo: návrat k optimismu: FiftyFifty 01.13.2012