Webové stránky zdarma! Vyplatí se to?

Tvorbou webových stránek se zabývají desítky firem, v poslední době je k dispozici také služba založení vlastních webových stránek zdarma. Odkazy ve vyhledávačích nabízejí tvorbu webových stránek snadno, rychle, bezpečně, zdarma... Ale vyplatí se vůbec služba tohoto typu?

Udělat si jednoduché webové stránky je v dnešní době zcela dosažitelná věc. Takové webové stránky jsou většinou velmi střídmé v grafice, a poskytují jen základní funkce a možnosti pro majitele i návštěvníky. Ve většině případů je ale navštíví  pár lidí (řádově jednotky až desítky) měsíčně. Chcete-li skutečně funkční a viditelné stránky s nápaditým designem a funkcemi, které jsou podle vašich představ, pak jedinou možností je najmout si profesionály.

Proč webové stránky od odborníků?

SEO optimalizace = viditelnost

Důvodů, proč svěřit tvorbu webových stránek profesionálům, je celá řada. Tím nejdůležitějším je SEO optimalizace, díky které se webové stránky stávají na internetu viditelnými. Správné zvolení klíčových slov, na které se SEO optimalizace zaměří, k vám pak přivedou ty uživatele internetu, kteří se zajímají o váš obsah. SEO optimalizace je tak základem pro úspěšné podnikání na internetu.

Internetový marketing = volba efektivní reklamy na internetu

Dávno jsou pryč ty doby, kdy se k reklamě využívaly především bannery. Blikajících ploch si internetoví "surfaři" přestávají všímat, vyskakovací okna reklam zase bojkotují už samotné prohlížeče. V současné době se hojně využívá registrace do příslušných katalogů, PPC nebo kontextová reklama. Která forma nebo v jaké míře se vyplatí právě pro vaše webové stránky, pak určí správně pouze specialista, jehož oborem je internetový marketing. Díky této službě pak můžete také přesně vyhodnotit efektivitu reklamy, a to díky následným statistikám.

Chcete vydělávat pomocí internetu? Pak využijte všech jeho možností...

Jen s odborníky se dostanete na přední místa vyhledávačů a zvolíte ekonomickou cestu placené reklamy. Jestliže chcete vydělávat, zapomeňte na tvorbu webových stránek zdarma. Nevyplatí se to...

Jednou z mála českých společností, která poskytuje v oblasti tvorby webových stránek kompletní servis, je Developstudio s.r.o. Tato firma má letité zkušenosti s tvorbou webových stránek i e-shopů, a disponuje řadou odborníků. Mezi služby společnosti Developstudio s.r.o. patří také úprava a správa stávajících webových stránek, které díky výše zmíněným nástrojům dovede k vyšší funkčnosti a zvýší jejich návštěvnost.

Developstudio s.r.o. poskytuje také konzultace zdarma!
Za zeptání tedy nic nedáte - informujte se u odborníků třeba právě teď!DEVELOPSTUDIO, s.r.o.
Husitská 54
e-mail: [email protected]
130 00 Praha 3 – Žižkov

Tel.: +420 246 027 650 až 659
Bezplatná linka: 800 SEO SEO (800 736 736)

Autor článku Webové stránky zdarma! Vyplatí se to?: PR 05.29.2009